Závěrečná mše svatá s udílením svátostí křtu a 1. svatého přijímání

Vážení zákonní zástupci, milí žáci,

zítra tj. v pátek 28. 6. 2024 bude den zahájen slavnostním Ranním zpívání na 1. stupni s panem kaplanem a rozloučení s žáky 5. třídy.
Následně ve třídách proběhne předání vysvědčení.
V 9:15 odchází žáci 1. stupně se svými třídními učiteli a asistenty do kostela na závěrečnou mši svatou s udílením svátostí prvního svatého přijímání a křtu.

Slavnostní Ranní zpívání na 2. stupni proběhne ve školní kapli s paní zástupkyní a se slavnostním stužkování žáků 8. třídy a rozloučením s žáky 9. třídy.
Následně bude v kapli předáváno vysvědčení všem žákům.
V 9:15 odchází 6. třída a přihlášení žáci se všemi pedagogy do kostela na závěrečnou mši svatou s udílením svátostí prvního svatého přijímání a křtu.

Mše svatá proběhne v kostele sv. Petra, celebrovat mši bude páter Hudema.

Zváni jsou srdečně všichni rodiče našich žáků a jejich rodiny.

Následně po 11 hodině zahájíme v parku na Lannově piknik - budeme rádi za spoluúčast na pohoštění.

Všem přejeme požehnané prázdniny a těšíme se v novém školním roce.

Za vedení školy: Veronika Simona Modráčková

Požehnané léto!

1. 7. 2024

Milí žáci, vážení rodiče,
máme za sebou školní rok 2023/2024, žáci sklidili plody své celoroční práce a vše jsme v pátek završili… Otevřít

Lapbook historické slohy - závěrečné práce 5. třídy

22. 6. 2024

Na dvorku Soukenické 10 a také v příloze níže najdete hezké práce 5. třídy.

Místo závěrečného testu z ČaS … Otevřít

Přijímací řízení do budoucí 6. třídy pro šk. 2024-2025

11. 6. 2024

Vážení zákonní zástupci a milí žáci,

ve školním roce 2024-2025 přijmeme do 6. třídy 2 žáky.