1. třída

Třídní učitelka:

 

  • Mgr. Lenka Pecharová
  • telefon: 777 221 393
  • email: pecharova@veselaskola.cz

 

V pondělí 2. září se sejdeme v 8. 30 na dvorku Soukenické 10. Společně půjdeme do třídy, kde budou čekat učebnice, sešity a další pomůcky, rozvrh, přihlášky do družiny i jídelny. Máme čas na hezké vyprávění + důležité otázky včetně seznámení s paní družinářkou. V půl desáté se rozloučíme. Od 3. září se budeme již přiměřeně učit.

Vybavení podle dřívějších zpráv (kroužkový pořadač s 10 europouzdry A 4, krabičku a v ní 10 víček PET, uzavíratelný sáček na písmenka, penál: 2 obyčejné tužky, ořezávátko, guma, nůžky, lepidlo, základní pastelky, pravítko 20 cm) stačí v úterý 3. září. Rovněž v úterý prosím rodiče, kteří přihlásí své dítě ke stravování, aby mu zakoupili za 150 Kč čip v sekretariátu – přízemí Soukenická 20, mezi 7. 30 a 11 hod.

Platí doporučené aktivity: uvolňovat zápěstí, trénovat obratnost – trhání papíru, navlékání kuliček nebo třeba skákání po jedné noze. Uvařte si polévku s písmenky, čtěte svým dětem, smějte se s nimi a vlastním příkladem, prosím, ukažte, že knížky jsou prima! Kdo by chtěl přispět vybavením třídy na oddechové a pohybové aktivity: basketbalový koš na skříň, obruče, maňásky, vaše vlastní nápady – srdečně děkuji. 

Těším se na společný start!

 

Lenka Pecharová

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

zavřít

Název pop-upu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Duis risus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe

Zavřít