Školní klub

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Školní klub Veselé školy je určen žákům 5. - 9. třídy.

Žák může být přijat do školního klubu pouze na základě řádně vyplněné písemné přihlášky,

Přihlášku je nutné odevzdat nejpozději v den  nástupu do školní družiny vedoucí školní družiny a klubu.

Školní družina užívá prostory v budově 2. stupně základní školy na Soukenická 20 a prostory budovy 1. stupně na Soukenická 10.

Ceník školního klubu naleznete ZDE. (Platí pro ty, kdo neuzavřeli dosud smlouvu o úplatě za vzdělávání).

Ve vnitřním řádu školního klubu jsou uvedeny podmínky, za kterých může ředitel školy zákonnému zástupci účastníka úplatu snížit či jej od ní zcela osvobodit. V ostatních případech  lze vedení školy požádat o individuální přístup.

STRUKTURA ŠKOLNÍHO KLUBU

1. Oddělení: (5. -9. třída ZŠ),  žáků

vychovatelka: Bc. Barbora Vasatá (a.p., vychovatelka)
Kontakt: 721 161 500, bvlasata@seznam.cz

DENNÍ ROZVRH ŠKOLNÍHO KLUBU

• Ranní družina - možná pro žáky 5. ročníku
    Čas příchodu do ranní družiny ​7:25- 7:35, budova I. stupně v Soukenická 10
    Trvání ranní družiny 7.25 - 8.15

• Odpolední školní klub
    Ve dnech vyučování od 13:00 do 15:00 v budově Soukenická 20. Žáci přicházejí do školního klubu po obědě a věnují se nabízeným činnostem dle vlastní volby. Hlavním programem školního klubu je možnost relaxace po vyučování, příprava na vyučování, účast v nabízených tvůrčích a rozvojových činnostech.

• Koncová družina
    V případě, že žák pokračuje v odpoledních hodinách ve studiu na ZUŠ nebo v zájmovém kroužku, může být přihlášen i do koncové družiny a pak pokračuje od 15:00 ve školní družině v budově I. stupně v Sukenické 10.

DENNÍ PROGRAM ŠKONÍHO KLUBU:

• Odpolední školní klub - v areálu školy Soukenická 20
    13.00 - 15.00  Relaxační a zájmové činnosti. Příprava na vyučování.

K relaxaci mají žáci možnost využít poslech hudby, kvalitní četbu, deskové hry.
    Ze zájmových činností nabízíme možnost učit se focení s DSLR, práci s kreativními počítačovými programy, šití, klasické výtvarné techniky, práci s 3D perem.
    K přípravě na vyučování lze využít kvalitní hardwarové vybavení s připojením k internetu a možností barevného tisku. Žáci se zde mohou věnovat práci na domácích úkolech, školních projektech, na projektu školní olympiády, přípravě na přijímací zkoušky na gymnázia a střední školy.
    Mohou se také na základě zájmu účastnit tématických besed a workshopů na aktuální témata.

Aktualizace dne 21. 7. 2024

1. Prostředí školního klubu

Prostředí školního klubu si žáci dolaďují sami

2. CELOROČNÍ HRA ve školní družině "Království nebeské" je otevřena i zájemcům ze školního klubu.

Pokračujeme tam, kde jsme skončili minulý rok.

Aktualizace dne 21. 7. 2024