Zahájení školního roku

Milí žáci, vážení rodiče,
školní rok bude zahájen 1. září 2020.

Žáci 1. stupně se sejdou v Soukenické 10 na dvorku před vchodem do budovy školy v 8:45 hodin.

Rodiče žáků 1. třídy mohou své děti doprovodit do třídy, prosíme použít roušky. Pro ostatní rodiče platí zákaz vstupu do budovy školy s ohledem na epidemiologickou situaci.

Žáci 2. stupně se sejdou v Soukenické 20 na dvorku před vchodem do budovy školy v 9:00 hodin.

Po zahájení školního roku ve třídách třídní učitelé doprovodí své žáky do kostela sv. Petra na Petrském náměstí, ve kterém se uskuteční mše svatá k zahájení školního roku. Mši bude sloužit pan biskup Václav Malý. Hudební doprovod zajistí učitelé naší základní umělecké školy.

Všichni rodiče našich žáků jsou na mši srdečně zváni. Vzhledem k nařízení vlády je nutné mít v kostele roušku.

Po mši mohou přítomní rodiče odvést své děti, ostatní žáci půjdou s třídními učiteli zpět do základní školy. Předpokládaný konec vyučování je v 11:00 hodin.

Školní družina a školní jídelna - výdejna budou otevřené od 2. září 2020.

Těšíme se na vás.

Mgr. Ing. Ivana Poláčková
ředitelka

Zápis do 1. třídy

24. 3. 2024

Vážení a milí rodiče budoucích prvňáčků,

jsme potěšeni Vaším zájmem o naši školu. Zápis do 1. třídy školního roku… Otevřít

Veselé Velikonoce z Veselé školy 2024

23. 3. 2024

Vážení rodiče, milí žáci a přátelé Veselé školy,

ve středu 27. března od 14:30 všechny srdečně zveme na Otevřít

Přijímací řízení do ZUŠ a akce ZUŠ

18. 3. 2024

Přijímací řízení do všech oborů proběhne ve dnech 20. 5. - 23. 5. od 13:00 do 17:00.

Výsledky přijímacího řízení do ZUŠ… Otevřít