Workshop a Mikulášský koncert

1. adventní týden je ve Veselé škole odpoledne rušno:

V pondělí a úterý je pro družinu a školní klub připraveno odpoledne plné vánočního vyrábění a tvoření - zváni jsou i rodiče a přátelé školy.

Ve středu nás čeká výjimečný Mikulášský koncert našich učitelů ZUŠ.
Zváni jsou všichni z družiny, ze školního klubu, z hudební nauky a samozřejmě i rodiče a přátelé školy.
Kromě nadílky pro děti bude i občerstvení a horký punč (moštový:-)

A pokud byste chtěli o Adventu zažít báseň jako obraz, tak vyražte na stanici Háje do komunitního centra Matky Terezy, kde přes až do konce ledna vystavuje v krásných prostorech moderního kostela své obrazové básně pan ředitel pod pseudonymem Ralf Mošt :-)

DOD

27. 2. 2024