Uzavření roku 2021

Vyúčtování 2021:

Z důvodu velmi špatné platební morálky (ZUŠ 76 dlužníků, ZŠ 78 dlužníků ze stávajících žáků) a nestabilní epidemické situace nebudeme v letošním školním roce pořádat lyžařský výcvik.

Začátkem příštího týdne obdržíte emailem výši nedoplatku a přeplatku v ZŠ i ZUŠ za rok 2021.
Termín pro úhradu je 15.1.2022.

V případě nezaplacení nebude od příštího pololetí dále možné využívat vzdělávání v ZUŠ a další služby spojené se vzděláváním v ZŠ.

Složení školské rady:

P. Lukáš Lipenský O.Cr. - farnost u kostela sv. Petra, Na Poříčí - za zřizovatele

sr. Veronika - Kongregace šedých sester - za zřizovatele

Sabine Borovanská - za zákonné zástupce

Jasmina Ledecká - za zákonné zástupce

PhDr. Jan Hamerník - zástupce pro ZŠ - za pedagogické pracovníky

Bc. Pavla Frassová, Dis. - zástupkyně pro ZUŠ - za pedagogické pracovníky

První zasedání školské rady se uskuteční 13. 1. 2022.

Výroční zpráva za školní rok 2020/2021

Workshop a Mikulášský koncert

1. 12. 2023

1. adventní týden je ve Veselé škole odpoledne rušno:

V pondělí a úterý je pro družinu a školní klub… Otevřít

Bratr Kapistrán se loučí

30. 11. 2023

Milí žáci, žákyně a pedagogický sbore,

jak víte, kvůli mým studijním povinnostem a časovému harmonogramu nebylo možné, … Otevřít

Stávka v pondělí 27. 11. 2023

21. 11. 2023

Milí žáci, vážení rodiče, drazí kolegové,