Třídní schůzky - online

Vážení rodiče,

na středu 24. 11. 2021 jsme plánovali třídní schůzky (viz Organizace školního roku 2021/2022).

S ohledem na současný negativní vývoj epidemické situace se třídní schůzky uskuteční online.

Hlavním obsahem třídních schůzek je projednání prospěchu a chování žáků. Výsledky čtvrtletního hodnocení budou uvedeny v Bakalářích. V případě, že budete mít zájem o individuální konzultaci, kontaktujte prosím příslušného učitele emailem. Konzultace pak proběhnou prostřednictvím MS Teams, kde si můžete dohodnout konkrétní schůzku, případně telefonicky nebo emailem.

Obecné informace od vedení školy obdržíte emailem.

V případě komplikací s přístupem na Bakaláře či připojení k MS Teams kontaktujete zástupce ředitelky PhDr. Jana Hamerníka hamernik@veselaskola.cz

Vzhledem k výskytu onemocnění covid-19 ve škole musíme důsledně dodržovat hygienická opatření. Z tohoto důvodu dojde také k omezení plánovaných předvánočních akcí.

Kolíčkový den ve Veselé škole 22. 10. 2024

21. 10. 2024 Otevřít

Pestré vzdělávání

19. 10. 2024

Ve středu 16. 10. se žáci na 1. stupni dozvěděli, že prasátka zdaleka nejsou takoví čunčové.

Vyjádření Veselé školy proti nepravdivým informacím

16. 10. 2024

Vážení rodiče a přátelé školy,

v posledních dnech se na sociálních sítích šíří nepravdivé a zkreslené informace týkající se… Otevřít