Slovo ředitelky

Slovo ředitelky

Vážení čtenáři našich webových stránek, naši žáci, rodiče a přátelé,

je mou povinností využít tento prostor k vyvrácení zcela mylných a na pravdě se nezakládajících fám a spekulací o tom, že naše škola na 1. stupni končí.

Právě naopak. Naše škola pokračuje a dále se rozvíjí.

Jak jsem psala v minulém létě při převzetí školy, koncepce se všemi církevními prvky školy zůstala zachována. To, že se mění vyučující, je realitou každé školy. Na naše 4 volné pracovní pozice učitelů se přihlásilo více než 40 kvalifikovaných uchazečů.

Přijímáme nové žáky do tříd základní školy, ve kterých je žáků méně. Také v první třídě jsou volná místa. Některé třídy jsou však zcela naplněny.

Škola se úspěšně rozvíjí v oblasti uměleckého vzdělávání v základní umělecké škole. Nově otevíráme hru na housle, nastupuje další učitel hry na kytaru, na zpěv, vyučující literárně-dramatického oboru, výtvarného oboru.

Z toho je zřejmé, že se nám daří překlenout velmi náročné období, ve kterém se škola nacházela při změně vedení. Ráda bych tím povzbudila rodiče, aby bez obav přihlašovali své děti do naší školy.

Dále je třeba zmínit spolupráci s naším zřizovatelem, Arcibiskupstvím pražským. Školu podporuje duchovně i finančně. I přes organizační změny u našeho zřizovatele máme přislíbeno, že na začátku školního roku bude mši svatou sloužit Mons. Václav Malý, čehož si velmi vážím. Tímto Vás srdečně zvu, o termínu v prvním týdnu v září Vás budu včas informovat. Členem školské rady za zřizovatele byl jmenován P. Lukáš Lipenský O.Cr. z římskokatolické farnosti u kostela sv. Petra.

Dovolte mi poděkovat všem, kteří školu podporují, pracují pro školu se zájmem a rádi se do ní vrací. Všechny relevantní informace najdete na našich webových stránkách.

Přeji hezké léto a těším se na druhý školní rok naší společné práce a trvalého úsilí s cílem vytvořit kultivované, vstřícné a přátelské prostředí nejen pro vzdělávání.

Ivana Poláčková

V Praze 5. 6. 2020

 

Zápis do 1. třídy

24. 3. 2024

 

Vážení a milí rodiče budoucích prvňáčků,

jsme potěšeni Vaším zájmem o naši školu. Zápis do 1. třídy školního roku… Otevřít

 

Veselé Velikonoce z Veselé školy 2024

23. 3. 2024

Vážení rodiče, milí žáci a přátelé Veselé školy,

ve středu 27. března od 14:30 všechny srdečně zveme na Otevřít

 

Přijímací řízení do ZUŠ a akce ZUŠ

18. 3. 2024

Přijímací řízení do všech oborů proběhne ve dnech 20. 5. - 23. 5. od 13:00 do 17:00.

Výsledky přijímacího řízení do ZUŠ… Otevřít

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

zavřít

Název pop-upu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Duis risus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe

Zavřít