Pozvánka rodičům budoucích prvňáčků

Milí rodiče,

srdečně zvu na informativní schůzku zákonných zástupců děti první třídy, školního roku 2024 / 2025. Sejdeme se v úterý 18. června 2024 v 16 hod v prvním patře budovy Soukenická č. 10. Ráda sdělím vše potřebné o chodu školy, výuce a zkusím zodpovědět maximum dotazů. Vaše děti (účast dobrovolná) čeká zajímavý program s paní vychovatelkou.

Těším se
Lenka Tereza Pecharová.

Přijímací řízení do budoucí 6. třídy pro šk. 2024-2025

11. 6. 2024

Vážení zákonní zástupci a milí žáci,

ve školním roce 2024-2025 přijmeme do 6. třídy 2 žáky.

Výsledky přijímacího řízení do ZUŠ na šk. rok 2024/25

7. 6. 2024

Vážení rodiče,

zveřejňuji výsledky přijímacího řízení. Snažila jsem se vyhovět většině. Pro uchazeče o literárně dramatický obor… Otevřít