Poznej povolání

Naše škola se stala oficiální partnerskou školou v projektu PoznejPovolání. Žáci se mohou nyní přednostně registrovat do webináře se zvýhodněným registračním poplatkem. Kapacita webináře je omezená, v případě zájmu tedy doporučujeme přihlásit se co nejdříve. Podrobnosti a registrační formulář naleznete na webových stránkách Domů | PoznejPovolání (poznejpovolani.cz)

Bambulín ve finále soutěže Eduard

17. 5. 2024

Obdrželi jsme skvělou zprávu, že náš divadelní soubor postoupil do finále prestižní soutěže amatérských divadel Otevřít

OpenZUŠ a Den dětí

16. 5. 2024

Vážení a milí,

v rámci celostátního festivalu OpenZUŠ srdečně zveme na tyto akce:

- 23. 5. speciální výtvarný workshop… Otevřít

Přijatí žáci do 1. třídy pro školní rok 2024-2025