Mimořádné opatření od 18. 9. 2020

Vážení rodiče,

dnešním dnem začíná pro školy a zejména pro žáky a učitele náročné období s rouškami při výuce.

Roušky nosíme v budově školy na chodbách a na 2. stupni i ve třídách. Výjimku mají žáci a pedagogičtí pracovníci ve třídách na 1. stupni, všichni při zpěvu, tělocviku, v bazénu, při konzumaci pokrmů a nápojů ve školní jídelně a ZUŠ při výuce zpěvu a výuce dechových nástrojů.

Mimořádné opatření je podzákonným právním předpisem vydaným na základě zákona, tedy pro všechny závazný. Znění mimořádného opatření je k dispozici zde.

Vzhledem k výše uvedenému a pro zmírnění mimořádného opatření bude platit rozpis využití dvorku v Soukenické 20 pro žáky 2. stupně v průběhu přestávek po celý den.

Distanční vzdělávání připadá v úvahu při uzavření školy v případě absence 30 % učitelů.

Individuální potřeby žáků je třeba řešit s vedením školy.

Děkujeme za pochopení.

Kolíčkový den ve Veselé škole 22. 10. 2024

21. 10. 2024 Otevřít

Pestré vzdělávání

19. 10. 2024

Ve středu 16. 10. se žáci na 1. stupni dozvěděli, že prasátka zdaleka nejsou takoví čunčové.

Vyjádření Veselé školy proti nepravdivým informacím

16. 10. 2024

Vážení rodiče a přátelé školy,

v posledních dnech se na sociálních sítích šíří nepravdivé a zkreslené informace týkající se… Otevřít