Kroužky + Otevírání systémem ISIC Port

Drazí rodiče, milí žáci,

připravili jsme pro vás řadu zajímavých kroužků. Podrobnější informace k veškerým kroužkům: Zájmové kroužky (veselaskola.cz)

Pro zajištění bezpečnosti i komfortu při příchodu do školy zvláště v odpoledních hodinách (na kroužky a výuku ZUŠ) jsme zavedli elektronický systém otevírání dveří s evidencí příchodů.
Kdo ještě nemáte "načipovaný" přístup do školy, stavte se do kanceláře školy za zástupkyní ZŠ, paní Modráčkovou, je k dispozici každý všední den 14:00 - 16:00 (v úterky do 15:00) nebo po předchozí domluvě. Systém ISIC Port akceptuje čip s technologií Mifare či EM-marine (většina čipů ke dveřním systémům), nebo platný ISIC, funguje na něj také Lítačka nebo InKarta.

Doufáme, že dobře naplníte volný čas našimi aktivitami :-)

Zápis do 1. třídy

24. 3. 2024

Vážení a milí rodiče budoucích prvňáčků,

jsme potěšeni Vaším zájmem o naši školu. Zápis do 1. třídy školního roku… Otevřít

Veselé Velikonoce z Veselé školy 2024

23. 3. 2024

Vážení rodiče, milí žáci a přátelé Veselé školy,

ve středu 27. března od 14:30 všechny srdečně zveme na Otevřít

Přijímací řízení do ZUŠ a akce ZUŠ

18. 3. 2024

Přijímací řízení do všech oborů proběhne ve dnech 20. 5. - 23. 5. od 13:00 do 17:00.

Výsledky přijímacího řízení do ZUŠ… Otevřít