Info k přijímacímu řízení na střední školy 2024

Vážení rodiče,
jak mnozí již víte, letos se přechází na elektronické podávání přihlášek na střední školy.
Optimální varianta je vyplnění přihlášky od 1. 2. do 20. 2. 2024 v systému DipSy za pomoci elektronické identity občana.
Naše škola vám poskytne od 1. 2. jako přílohu přihlášky ověřený výpis známek za loňský školní rok a letošní pololetí. K tomu budeme potřebovat znát IZO tří vybraných středních škol (nebo alespoň název škol) a kódy oborů.
POZOR: Na pořadí vybraných škol ve vyplňování přihlášky velmi záleží!
Více přehledně ZDE.

Přejeme hodně štěstí při výběru škol a trpělivosti při přípravách!

Doporučujeme:

Simulace CERMAT testů - TAU - přijímačky (cermat.cz)

Informace, vzdělávací videa a procvičování -

Přijímačky na SŠ a gymnázia: Jak se připravit? - ČT edu - Česká televize (ceskatelevize.cz)

DOD

27. 2. 2024

Milí zlatí,

srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří Veselé školy - církevní základní školy a základní umělecké školy ve… Otevřít

Hrajeme si na školu 2023/2024

15. 2. 2024

Pro zájemce o 1. třídu Veselé školy pro školní rok 2024/2025 připravila paní učitelka Pecharová, třídní učitelka budoucí 1.… Otevřít

Lyžařský kurz 2 VOLNÁ MÍSTA