Děti darují dětem

Krabice od bot pomáhají

Milí rodiče a žáci,

je nám velkým potěšením oznámit, že do letošního ročníku sbírky Krabice od bot aneb děti darují dětem se zapojí hned několik tříd.

Naše třídy vytvoří dárkové krabice pro konkrétní děti a ty následně doneseme do Farního sboru ČCE v Praze 1 a do Sboru ČCE Praha 3.

V případě, že byste se k nám chtěli s dobrým skutekem připojit, níže naleznete potřebné informace.

• Krabice od bot budeme sbírat od 22. listopadu do 1. prosince. To je čas, kdy náš připravený dárek můžeme odnést do sběrného místa. Odtud už poputuje k dětem.
  • Náš dárek bude možná jediným dárkem, které dítě z chudé rodiny dostane. Proto je lepší zabalit do krabice více maličkostí, než jeden velký dárek.

Učíme děti umět se podělit a co je smyslem obdarovávání.

Požehnaný Adventní čas

Přijímací řízení do budoucí 6. třídy pro šk. 2024-2025

11. 6. 2024

Vážení zákonní zástupci a milí žáci,

ve školním roce 2024-2025 přijmeme do 6. třídy 2 žáky.

Výsledky přijímacího řízení do ZUŠ na šk. rok 2024/25

7. 6. 2024

Vážení rodiče,

zveřejňuji výsledky přijímacího řízení. Snažila jsem se vyhovět většině. Pro uchazeče o literárně dramatický obor… Otevřít