Žáci Veselé školy na ČT

Česká televize natočila naše žáky při práci na výtvarné soutěži v rámci akce "Modlitba za domov 2019".

Na konci září vyvrcholila výtvarná soutěž pro děti a mládež z celé České republiky vyhlášená Ekumenickou radou církví na téma "Patříme k sobě!" Žáci z Veselé školy se do této soutěže také zapojili a z jejich práce Česká televize natočila dva krátké vstupy. Můžete je zhlédnout v rámci slavnostní ekumenické bohoslužby Modlitba za domov 2019, která se konala ve státní svátek 28. října. (Video z prvního stupně je od stopáže 33:30 a video z práce deváté třídy je od 41:27, ale doporučujeme pořad celý:-)

Zároveň naše škola hostí výstavu nejlepších dětských prací z celé ČR k tématu "Patříme k sobě!", výstava zde bude do konce roku 2019.

Zahájení školního roku ve Veselé škole

26. 8. 2019

Školní rok 2019/2020 bude zahájen v pondělí 2.9.2019 v 8:30 hod. v Soukenické 10 pro 1. stupeň, v Soukenické 20 bude budova… Otevřít

VYUČOVACÍ HODINY

2. 9. 2019 Otevřít

6. 9. 2019

Zde najdete informace, kdy se konají třídní schůzky.