info

Info

Pondělí, 18. Září 2017

Vážení rodiče,

zítra se vracím do školy a naší společnou hodinu věnujeme třídě. Budeme mluvit o pravidlech, o věcech, které nás čekají a jak je společně pokoříme. V pátek 22. 9. nás čeká výlet do Černošic, sraz bude v 8:30 před školou, návrat cca ve 13:30 - 14h do školy. To ještě upřesním, nicméně bylo by asi vhodné odhlásit dětem obědy. V Černošicích nás čeká přírodovědné dopoledne na zahradě a taky táborák. Děti dostanou pití (voda/čaj), koláč a buřtík s chlebem. Cena výletu 50 Kč. 

Toť zatím vše. Děkuji Vám ještě jednou za podporu a pochopení, magisterské zkoušky jsou úspěšně za mnou.

Hezký den a těším se ve škole na shledání, T.K. 

Info

Úterý, 27. Červen 2017

Dobrý den,

počasí se trochu kazí, tak zavažuji různé alternativy. Sraz a návrat ale zůstává (8:30 před školou, návrat do 14h). Plavky dětem přibalte, pokud bude počasí opravdu nepříznivé, necháme plavky ve škole a půjdeme na výstavu Franty Skály, můžeme se lehce občerstvit u Prastánku a pak se proběhneme přes Letnou zpět do školy. Vše se rozhodne zítra ráno. Na vstup na výstavu mám peníze ještě z fondu.  

Další info: ve čtvrtek nebude TV, děti půjdou ale na sportovní akci, kterou má v režiji pan učitel Jeřábek. Po návratu se budeme věnovat úklidu třídy, přibalte prosím dětem desky, tam si dají všechny své papíry ze složky a lavice. 

V pátek bude vysvědčení, malé překvapení a pak rozloučení. Zabere nám to max. 2 vyučovací hodiny. 

Děkuji Vám za pocohpení a spolupráci a přeji Vám hezký den, T.K. 

 

První příspěvěk do blogu

Středa, 31. Srpen 2016

První příspěvek do blogu 3. třídy.

První příspěvěk do blogu

Středa, 31. Srpen 2016

První příspěvek do blogu 2. třídy.

První příspěvěk do blogu

Středa, 31. Srpen 2016

Právě byl založen blog 1. třídy.

Přihlásit se k odběru RSS - info