ŠTASTNÝ NOVÝ ROK 2018

 

S vděčností dobrému Pánu Bohu a všem příznivcům se společně s dětmi ohlížíme za uplynulým rokem.

Přinesl nám radost z fantastického autorského představení na prknech divadel v Praze i v Římě, výpravy do Planetária, nejrůznějších historických objektů, do skláren, i do přírody, celoškolní Olympiádu završenou plesem v Lucerně, velikonoční i adventní trhy, naši žáci se zapojili také do dobročinných projektů - například ČTENÍ POMÁHÁ a sběr víček PET lahví na pořízení invalidního vozíku. Uspěli jsme v Logické olympiádě, v soutěži Medicína v historii a v mnohém dalším zápolení. Kromě mnohaleté pokračující spolupráce s Pedagogickou a Přírodovědeckou fakultou Univerzity Karlovy máme přátele též v zahraničí - dopisujeme si s žáky Základnej školy sv. Mikulášova z Prešova a na jaře se již po několikáté uskutečnila společná výuka našich dětí se studenty Carson-Newman University, Tennessee, USA.

Srdečně vám přejeme hojnost požehnání a těšíme se na NOVÝ ROK!