Počátek Veselé apokalypsy

Včera byl oficiálně vyhlášen počátek dlouho připravovaného divadelního projektu s názvem Veselá apokalypsa. Plánujeme uspořádat v duchu minulých velkých představení (2017 - Ráj srdce, 2015 - Jaro, léto, podzim, zima, 2013 - Profumi di primavera) celovečerní divadlo, které bychom uvedli na prkna, která znamenají svět, v červnu 2019.

Prosíme do konce kalendářního roku o pomoc:

1) Natočit krátký němý spot, klip na konec prvního aktu (viz scénář). Zadání ke klipu:

Scéna 3 - filmová sekvence íp 2119

Filmová sekvence za doprovodu ivé hudby:

Kamera (dron) se prolétá nad znienou krajinou v okolí ípu. Na kopci stojí velikánská raketa íp 2119. Vude mlno a koumo, spálená krajina plná odpadk, zábry harampádí, posprejovanch ruin, trosek. V hrané ásti policisté odvádjí vdce z Cimrmanova ústavu do VIP oddlení. ebráka Ezechiela násilím vleou a pak pohodí na zem, protoe sveepodmítá nastoupit. Davy se srocují u vchodu do rakety, vude je stres a fronta. Odpoet zaíná. Poslední nastupují. Kdyraketa odstartuje, kouse rozptlí, je vidt zamenkotouSlunce plnskvrn.

2) Sbírat dobré vtipy a poslat je na d.valka@veselaskola.cz . V lednu pak ze sebraných vtipů vybereme ty nejlepší, které dáme do scénáře do třetího aktu - Hospoda U Hospodina.

Dále budeme skutečně vděční za každou divadelní pomoc - s šitím kostýmů, přípravou rekvizit, natáčením klipů, nacvičováním rolí, s financováním, za každou lidskou i materiální podporu.

V uměleckém nadšení

Tým učitelů školy

PřílohaVelikost
PDF icon Veselá apokalypsa - scénář169.43 KB