VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH VESELÉ ŠKOLY

Veselá škola

Naše škola vykonává činnost základní školy, základní umělecké školy, školní družiny, školního klubu a školní jídelny - výdejny. Zřizovatelem je od roku 1995 Arcibiskupství pražské.

Jsme církevní školou. Ve vzdělávání je kladen důraz na podporu duchovních a křesťanských hodnot v přívětivém, přátelském a vstřícném prostředí. Vytváří podmínky pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami a podporuje rovný přístup ke vzdělávání.

Veselá škola je umístěna v centru Prahy a nemá vlastní spádovou oblast.

Velká část žáků pokračuje v odpoledních hodinách v hudebním, literárně-dramatickém a výtvarném oboru v základní umělecké škole. Nabídka je doplněna další mimoškolní činností.

Naše třídy

Co je nového?

Informační list

17. 9. 2019

Veškeré informace o vyučujících, rozvrhu a platbách ke školní družině, klubu a zájmovým kroužkům najdete na této stránce...

Výuka výtvarného oboru

17. 9. 2019

Zde je rozvrh výuky pro výtvarný obor.

Výsledky přijímacího řízení do hudebního oboru

17. 9. 2019

Podívejte se na výsledky přijímacího řízení do hudebního oboru.