Divadlo a ředitelské volno

- Ve středu 25. dubna se všichni žáci 1. stupně hned v půl deváté (= není ranní zpívání) vypraví na představení

Živý kaleidoskop (http://www.imagetheatre.cz/predstaveni-pro-skoly/  Vstupné vybírají třídní učitelé.

- V pondělí 30. dubna je pro žáky ředitelské volno.

Veselá škola je světová - spolupráce s univerzitou z USA

V květnu se uskuteční již třetí společný projekt žáků Veselé školy se studenty z Carson-Newman-University, Tennessee.

Budou se setkávat se po několik dnů, nad tématy kultury i volného času mladých lidí. Těšíme se na příležitost cizojazyčné komunikace s rodilými mluvčími!

Zápis do 1. ročníku školního roku 2018/2019

Zápis.jpg105.48 KB

Vážení rodiče předškoláků, milé děti,

srdečně zveme k zápisu do 1. třídy Veselé školy.

Proběhne ve středu 25. dubna 2018 od 8:00 do 18:00 v budově Soukenická 10, Praha 1.

Těšíme se na vás.

Velikonoční trhy

Milí rodiče, milé děti a přátelé Veselé školy.

Srdečně vás zveme na tradiční VELIKONOČNÍ TRHY. Konají se v úterý 27. března od 15 hod v prostorách Soukenická 20.

Čeká vás hudba, šerm, drama, spousta krásných výrobků i gastronomické zážitky. Těšíme se na setkání s vámi!

Veselá škola v Muzeu Karla Zemana

Od 15. února zdobí Muzeum Karla Zemana olympijské práce dětí Veselé školy!

Díla účastníků sekce "Cesta do fantazie s Karlem Zemanem" mohou zájemci obdivovat až do pátku 1. března. Autory čeká také společný výlet, kdy se na "naši" výstavu podíváme a užijeme si spoustu legrace v místní interaktivní dílně. Vše je pro nás zdarma! Výlet proběhne ve středu 21. února odpoledne, odchod v 14 hodin ze školy, doprovází p. učitelky Terezka a Káťa.

Kroužek Koně

Milí rodiče a děti,

také v druhém pololetí probíhá kroužek KONĚ. Zájemci najdou v příloze přihlášku a potřebné informace.

Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. třídy Veselé školy proběhne ve středu 25. dubna 2018 od 8:00 do 18:00 v budově Soukenická 10, Praha 1. K zápisu prosíme přinést občanský průkaz, rodný list dítěte, v případě žádosti o odklad také vyjádření PPP. Těšíme se na vás.

Rozhovory o víře

Rozhovory o víře budou v úterý 30.1. od 19:00 v ředitelně Soukenická 10.

TÉMA - rodičovství, mateřství, otcovství
V malém společenství hovoříme o víře. Rozhovory jsou zaměřeny na dospělé. Formou dialogu rozšiřujeme své duchovní obzory.

Vede Mgr. David Válka.

Slavnostní ples

Milí rodiče a příznivci Veselé školy,

srdečně vás zveme na TRADIČNÍ VESELOŠKOLNÍ PLES, který se koná 31. ledna od 17 hodin v Mramorovém sále PALÁCE LUCERNA. Bohatý program zahrnuje taneční a hudební vystoupení žáků i pedagogů, předávání medailí vítězům Olympiády, tombolu i prostor k volnému tanci. Lístky si můžete zakoupit též v předstihu na třídních schůzkách 18. ledna 2018.