Podpora Mateřské školy Budeničky

Učitelé i žáci Veselé školy se společně vypraví do spřátelené Mateřské školy sv. Františka v Budeničkách.

6. prosince a 13. prosince si užijeme společného výtvarničení, anglických koled i přírody v tamní ZOO.

Uvítáme také štědré pomocníky a dárce: Kdo byste mohli přispět prací či financemi na obnovu tamní zámecké kaple svatého Václava, kontaktujte, prosím, vedení Veselé školy na: vesela.skola@seznam.cz

Upřímné ZAPLAT PÁN BŮH!

Koncert Veseloškolních dětí

Srdečně zveme na slavnostní koncert žáků naší ZUŠ - ve středu 13. prosince od 18 hodin v kapli Božské lásky, Soukenická 20.

Lyžařský výcvik

Jako každý rok se vydáme na hory! Příznivci zimních sportů se mohou těšit na termín 2. - 6. ledna 2018, podrobnější informace zde brzy uveřejníme.

Třídní schůzky a setkání se školním kaplanem

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na třídní schůzky příští týden ve čtvrtek 16. listopadu v hodinách, které určili třídní učitelé. K této příležitosti bychom Vás rádi pozvali na setkání se školním kaplanem ThLic. P. Norbertem Vehovským O.Praem, který bude k dispozici od 16:00 do 16:45 v učebně 1. třídy v rámci programu Rozhovy o víře a od 16:50 do 17:20 v malé kapli Soukenické 10 ke svátosti smíření.

Přejeme pokojné dny

Adventní trhy

Milí rodiče, přátelé a kamarádi, srdečně vás zveme na tradiční trhy, které se letos konají v úterý 12. prosince od 15 hodin v budově Soukenická 20. Návštěvníky čeká hudební i šermiřské vystoupení dětí z naší umělecké školy, bohatá nabídka adventního zboží, posezení v kavárničce a krásné prožití adventního odpoledne.

Těšíme se na vás!

Olympijský časopis

Vážení a milovaní,

olympijský časopis je též k nahlédnutí online zde. Přihlášky do sekcí lze zaslat i elektronicky formou e-mailu.

Vyprávění o Izraeli

Žáci Veselé školy mají příležitost k získávání zajímavých informací díky osobnímu setkání: přijde k nám pan Radek Hejret, který vede vzdělávací projekt o Izraeli a patří mezi certifikované lektory primární prevence Křesťanské akademie mladých. V úterý 7. listopadu proběhne program pro II. stupeň, ve středu 8. listopadu pro I. stupeň, vždy od 8. 45 hod, v sále Soukenické 20.

Báječní fotografové

V úterý 31. října vystoupili žáci naší ZUŠ na stupínky vítězů soutěže MLADÝCH FOTOGRAFICKÝCH TALENTŮ. Dostali diplomy, upomínkové předměty a potřásli jim rukou děkan Ondřej Pávek z Metropolitní Kapituly u sv.Víta, pan starosta Prahy 1 a paní  Mgr.Kalousková za galerii Josefa Kalouska.

Jejich fotografie nyní zdobí Mladotův dům na Pražském hradě.

Zahájení OLYMPIÁDY 2017/2018

Mnohaletá tradice Veselé školy - OLYMPIÁDA - stále pokračuje!

Srdečně vás zveme k slavnostnímu zahájení nového ročníku, které proběhne v úterý 31. října od 10.40 hodin na dvorku Soukenická 10.

Učitelé v pestrých kostýmech vás seznámí s letošními okruhy, ve kterých můžete uspět, dostanete OLYMPIJSKÝ ČASOPIS a dojde i na prima překvapení.

Pedagogický seminář v Lužci

Ředitelské volno i podzimní prázdniny znamenají oddych pro děti, ovšem učitelé tou dobou pracují. Sešli se na několikadenním pobytu, kde společně připravovali další umělecké i vzdělávací aktivity a vizi budoucího rozvoje Veselé školy.