Budoucí prvňáčkové stráví společné odpoledne

Milí rodiče,

srdečně zveme na seznamovací odpoledne ve Veselé škole, které proběhne v úterý 20. června od 16:00 v druhém patře Soukenické 1O - mistnost současné páté třidy.

Zajímavé a důležité zprávy vám sdělí paní ředitelka Jana Válková a také třídní budoucich prvňáčků Klára Pecharová. Děti čeká program ve vedlejší učebně s paní družinářkou.

Těšíme se na vás.

Veselá škola doprovodila slavnostní mši

Ve středu 31. května celebroval mši svatou za oběti z Lidic i dalších válečných konfliktů vatikánský státní sekretář, kardinál Pietro Parolin.

O hudbu se postarali žáci naší Veselé školy, blíže na: http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=25802

Děkujeme!

Řím očima i srdcem Veselé školy

Veseloškolní děti šťastně objevují i dobývají sluncem zářící Itálii! Představení v divadle Teatro Lido di Ostia mělo veliký úspěch, dále jsou na programu památky Věčného města, pobyt u moře a další zážitky.

Ředitelské volno

Vzhledem k uměleckému a pobytovému zájezdu do Itálie bude ve dnech 31. května - 2. června 2017 ředitelské volno.

Veselá škola v Itálii

Ve dnech 26. května až 1. června prožijí žáci Veselé školy krásné chvíle v Itálii.

Čeká je historie, umění, duchovno i vystoupení v divadle v Římě!

Představení "Ráj srdce" hledá inspiraci v biblické "Písni písní" a v díle Jana Amose Komenského. Skládá se ze sedmi obrazů - Ráj, Jeskyně, Město, Moře, Poušť, Chrám, Laboratoř a pomocí hudby i tanečního doprovodu vypráví příběh o cestě životem a hledání lásky. Děti se představí různými tanečními styly a technikami (lidovým, africkým, klasickým, dvorským nebo současným scénickým  tancem), pantomimou a scénickým pohybem.

Děti Veselé školy hrají v Divadle v Dlouhé

rajsrdce2017_plakat_web (2).pdf340.75 KB

RÁJ SRDCE vám do DIVADLA V DLOUHÉ, Praha 1, přinesou 16. června 2017 žáci Veselé školy.

V sedmi alegorických obrazech představí roli Lásky v dějinách od stvoření po současnost. Herecký výkon přijdou zdokumentovat i zástupci médií.

Těšíme se na vás, milí diváci!

Velikonoční trhy

Rodiče, děti, přátelé,

srdečně vás zveme na VELIKONOČNÍ TRHY v úterý 11. dubna.

Začíná se v Soukenické 20  v 15 hod vystoupením bubeníků, následuje volný prodej fantastických výrobků tamtéž a od 16 hod bojují šermíři v Soukenické 10.

Těšíme se na vás :-)

Zápis do 1. ročníku školního roku

Vážení rodiče a zájemci o budoucí první třídu,

srdečně vás s vaším dítětem zveme k zápisu do 1. třídy.

Koná se 20. dubna 2017 od 9,00 do 17,00 hod v budově Soukenická 10, Praha 1.

Veselá aukce olympijských prací