Slavnostní ples

Milí rodiče a příznivci Veselé školy,

srdečně vás zveme na TRADIČNÍ VESELOŠKOLNÍ PLES, který se koná 31. ledna od 17 hodin v Mramorovém sále PALÁCE LUCERNA. Bohatý program zahrnuje taneční a hudební vystoupení žáků i pedagogů, předávání medailí vítězům Olympiády, tombolu i prostor k volnému tanci. Lístky si můžete zakoupit též v předstihu na třídních schůzkách 18. ledna 2018.

ŠTASTNÝ NOVÝ ROK 2018

S vděčností dobrému Pánu Bohu a všem příznivcům se společně s dětmi ohlížíme za uplynulým rokem.

Přinesl nám radost z fantastického autorského představení na prknech divadel v Praze i v Římě, výpravy do Planetária, nejrůznějších historických objektů, do skláren, i do přírody, celoškolní Olympiádu završenou plesem v Lucerně, velikonoční i adventní trhy, naši žáci se zapojili také do dobročinných projektů - například ČTENÍ POMÁHÁ a sběr víček PET lahví na pořízení invalidního vozíku. Uspěli jsme v Logické olympiádě, v soutěži Medicína v historii a v mnohém dalším zápolení. Kromě mnohaleté pokračující spolupráce s Pedagogickou a Přírodovědeckou fakultou Univerzity Karlovy máme přátele též v zahraničí - dopisujeme si s žáky Základnej školy sv. Mikulášova z Prešova a na jaře se již po několikáté uskutečnila společná výuka našich dětí se studenty Carson-Newman University, Tennessee, USA.

Srdečně vám přejeme hojnost požehnání a těšíme se na NOVÝ ROK!

Pojeďte s námi oslavit Vánoce!

Ve čtvrtek 21. prosince od 16 hodin do spřátelené MŠ Zahrádka sv. Františka v Budeničkách!

Zámecký areál rozezníme společným zpěvem koled, umělci vedeni Alenkou Brožovou sehrají divadlo a od 17 hod vystoupí v kostele sv. Václava školní hudební těleso Veselej NÁŘEZ.

Akci završí unikátní světlená show!

Vstupné: cukroví nebo ovoce

Doprava vaše osobní nebo společným autobusem, odjezd v 14 hod z ulice Na Florenci proti knihkupectví Academia.

Lyžařský výcvik

_Hory_2018_Janské_Lázně-1.doc119 KB

Jako každý rok se vydáme na hory! Příznivci zimních sportů se mohou těšit na termín 2. - 6. ledna 2018, podrobnější informace a přihláška v příloze.

Veselé vánoční trhy

Vesele_vanocni_trhy_2017.jpg196.95 KB

12.12. od 15:00 budou tradiční Veselé vánoční trhy.

Adventní koncert žáků ZUŠ

koncert_ZUS_13_12_2017.jpg140.21 KB

Ve středu 13.12. od 18:00 se odehraje koncert žáků klávesového oddělení ZUŠ v Kapli božské lásky.

Akce 15.12. 2017

Bubny - Foto 2017 - Plakát138.75 KB

Podpora Mateřské školy Budeničky

Učitelé i žáci Veselé školy se společně vypraví do spřátelené Mateřské školy sv. Františka v Budeničkách.

6. prosince a 13. prosince si užijeme společného výtvarničení, anglických koled i přírody v tamní ZOO.

Uvítáme také štědré pomocníky a dárce: Kdo byste mohli přispět prací či financemi na obnovu tamní zámecké kaple svatého Václava, kontaktujte, prosím, vedení Veselé školy na: vesela.skola@seznam.cz

Upřímné ZAPLAŤ PÁN BŮH!

Koncert Veseloškolních dětí

Srdečně zveme na slavnostní koncert žáků naší ZUŠ - ve středu 13. prosince od 18 hodin v kapli Božské lásky, Soukenická 20.

Třídní schůzky a setkání se školním kaplanem

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na třídní schůzky příští týden ve čtvrtek 16. listopadu v hodinách, které určili třídní učitelé. K této příležitosti bychom Vás rádi pozvali na setkání se školním kaplanem ThLic. P. Norbertem Vehovským O.Praem, který bude k dispozici od 16:00 do 16:45 v učebně 1. třídy v rámci programu Rozhovy o víře a od 16:50 do 17:20 v malé kapli Soukenické 10 ke svátosti smíření.

Přejeme pokojné dny