7.10.2015

Ve středu 14. října navštívíme v rámci výuky kino. Půjde o film o Karlu Zemanovi.

Platbu uhradíme z třídního fondu.

Prosím, aby děti měly pouze svačinu a pití. Návrat bude v čase na oběd.

15.9.2015

Vážení rodiče,

pro usnadnění orientace v domácích úkolech Vám u nich ponechám plán.

9.9. 2015

Prosím, aby si děti přinesly na pátek do pracovních činností dvojlist starého vydání novin.

Rovněž prosím, aby se vždy jeden z rodičů podepsal pod dítětem splněný domácí úkol.

VELMI prosím o podepsání všech sešitů a učebnic, které dětem dávám. Samy si je nejsou schopny rozpoznat.

7.9. 2015

Prosím o vklad do třídního fondu ty rodiče, kteří tak ještě neučinili.

Pokud Vaše dítě navštěvuje "výtvarku" u Kateřiny Machové, zítra odpoledne výjimečně nebude.

Děkuji

2.9.2015 Prosím, nahlédněte do domácích úkolů a kontaktů. Děkuji ________________________________________________________________________________________

Dobrý den, vážení rodiče, milé děti,

vítejte na blogu 1. třídy a ve školním roce 2015 - 2016.

Těším se na viděnou v úterý 1. září, kdy zahájíme  společně v 8:30 novou životní etapu.

Sejdeme se ve dvoře Soukenické 10, poté  přejdeme do učebny 1. třídy v prvním poschodí, kde spolu pobudeme maximálně jednu hodinu, abych Vám předala potřebné informace a přihlášky, které mi budou odevzdány vyplněné ve středu 2. září spolu s vkladem do třídního fondu. Mějte pouze dobrou náladu a psací potřeby.

Pomůcky děti obdrží postupně ve spojení s předmětem dle rozvrhu. Prosím, abyste věci dětí přinesli rovněž až ve středu 2. září (přezutí, pomůcky dle informací  z června, vybavený penál...).

Sešity, učebnice i pomůcky čitelně podepište, potřebné obalte průběžně do poloviny měsíce září.

Třídní učitelka

V sekci Fotogalerie najdete fotky z loňského školního roku

Tony by  Emma