Vánoce

VÁNOCE

Přidávám:  "DĚKUJI"  za všechny milé pozornosti, kterými mě děti obdarovaly a ještě jednou - krásné Vánoce.

Vážení a milí rodiče, děti,

pro letošní dny Vánoc Vám všem přeji pohodu, pokoj a vše dobré.

Těšit se na Vás budu v novém roce 2016...

Všem, kteří jste se jakoukoliv měrou podíleli na průběhu trhů, děkuji nejen za sebe, ale i za děti.

VERNISÁŽ Alenky Brožové

Ve čtvrtek 17.12.2015 v Brandýse nad Labem proběhne v galerii CRUX (Ivana Olbrachta 56) od 16:00 hod. vernisáž, kterou bude zahájena výstava prací Alenky Brožové. Zveme Vás i s dětmi udělat sobě i jim radost, potěšit oko i srdce, zastavit se v předvánočním shonu a pobýt tak spolu s Alenkou nejen ve výtvarném kroužku.

VÁNOĆNÍ TRHY VESELÉ ŠKOLY

Proběhnou v úterý 15. prosince od 15 hodin v prostorách VŠ Soukenická 20. Od 15:00 hod. je připraven program dětí, který Vás jistě pohladí, potěší i svátečně naladí v  probíhajícím adventním čase. Od 15:30 hod. prodávají děti své výtvory. Nakoupit můžete drobné dárky, čímž podpoříte jednotlivé třídy a přispějete tak do jejich třídního fondu.

__________________________________________________________________________________________

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Vážení rodiče, dovoluji si Vás upozornit, že ve čtvrtek 12. listopadu proběhné v učebně 1. třídy schůzka s Vámi rodiči od 17:30 hod.

Pokud v tomto termínu nemůžete přijít, prosím, kontaktujte mne a domluvíme individuální termín setkání.

Děkuji za všechen čas, který dětem věnujete a těším se na viděnou.