Zítřek 28.6. a další informace a rozlučka se Šimonem

Středa, 27. Červen 2018

Dobrý den,

na zítra platí náš plán s TRIČKY. Budeme mít třídnický den. Podle počasí se třeba i vypravíme ven. Uvidíme. Chtěla bych to ale hlavně zaměřit na hezké společné rozloučení a zhodnocení roku.

Dále bych vás chtěla ujistit, že i když jsme ve velice politováníhodné situaci, já stojím se svou třídou a zůstanu s ní.

Přikládám záznam z dnešní schůzky rodičů. V podstatě nejsou žádné novinky, čeká se do zítra.

Děkuji Vám za podporu a pochopení, které nám vyjadřujrte a držte palce dál.... TK

Vážení rodiče, přátelé školy,
odvolání paní ředitelky stále trvá, včerejší jednání zástupců vedení
školy, ani rodičů, u pana biskupa Malého, prozatím nevedly ke změně
rozhodnutí.
Jako zástupci rodičů, kteří se ve věci aktivně angažují, zvažujeme
další kroky a zveme vás v pátek ráno na happening k oslavě, nebo
protestu, podle aktuálního vývoje situace.
Více informací ohledně pátku Vám zašleme zítra.

Přijďte podpořit Veselou školu takovou, jako ji známe a chceme!

Barbora Látalová
Dagmar Sturges Brumovská

P.S. Rozlučka se Šimonem

Jak jistě mnozí víte, náš milý spolužák Šimon Havlín odchází na jinou školu z důvodu stěhování mimo Prahu. Všechny děti i rodiče jsou zváni na rozlučku do Stromovky zítra od 15h. Paní Havlínová děti vyzvedne a odveze na hřiště za Vozovnou ve Stromovce. Děti potřebují lísteček pro Reginu. Pokud jste nedostali email od paní Havlínové a chete ji kontaktovat, zde je číslo: 605383152.

Přihlásit se k odběru RSS - Zítřek 28.6. a další informace a rozlučka se Šimonem