Zápis z mimořádné porady učitelů 25. 6. 2018

Dne 25. 6. 2018 se sešla mimořádná pedagogická rada Veselé školy, která prodiskutovala situaci kolem odvolání paní ředitelky Jany Válkové. Z rady vyplynulo, že část učitelů se v úterý 26. 6. 2018 postará o chod školy a druhá část půjde k jednání s panem biskupem Malým. Jednání se bude týkat žádosti o zrušení odvolání ředitelky.

Odvolání ředitelky je pro učitele krok znemožňující fungování školy v duchu jejího dosavadního úspěšného působení. Důvody k našim obavám vypisujeme v petici učitelů ze dne 22. 6. 2018.

Budeme prosit o písemné vyjádření týž den do 16:00, abychom mohli zajistit péči o svěřené děti, informovat děti a rodiče, kteří situaci velmi aktivně sledují a řeší. Následující kroky budou záviset od výsledku jednání.

Alena Brožová, zástupkyně

David Válka, zástupce