Preventivní testování

V souladu s aktuálním Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ze dne 23.12.2021 bude v naší škole probíhat testování v následujícím režimu:

Pondělí a čtvrtek 3. 1. 2022 a 6. 1. 2022

Pondělí a čtvrtek 10. 1. 2022 a 13. 1. 2022

Dále pak každé pondělí od 17. 1. 2022

Testování bude probíhat ve třídách v době od 8:00 do 8:30. Prosíme o včasný příchod do školy.

Používáme testy SEJOY, distribuce prostřednictvím MČ Praha 1 je vždy pouze pro aktuální testování.

Testují se všichni žáci ZŠ, všichni zaměstnanci (učitelé ZŠ a ZUŠ, nepedagogičtí pracovníci) a žáci ZUŠ starší 19 let bez ohledu na očkování.

Ve dnech testování se nekoná ranní zpívání.

Ranní ŠD je v pondělí a ve čtvrtek po dobu testování zrušena, dále je ranní ŠD zrušena každé pondělí do doby ukončení testování ze strany MŠMT a MZ.

Třídní učitelé 1. stupně si převezmou žáky před školou v 7:55.

Nebude-li žák přítomen v den termínu testování ve škole, testování se provede v den jeho příchodu.

Pokud žák nepodstoupí testování ve škole, je možné

- doložit, že absolvoval nejdéle před 72 hodinami RT-PCR test na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem nebo nejdéle před 24 hodinami rychlý antigenní test na přítomnost viru provedený poskytovatelem zdravotních služeb s negativním výsledkem,

- po celou dobu přítomnosti ve škole, není-li možné dodržet rozestupy 1,5 m od ostatních žáků, používá ochranný prostředek dýchacích cest (respirátor, do 15 let obličejovou roušku).

V případě pozitivního výsledku žák obdrží potvrzení a škola bude neprodleně kontaktovat zákonné zástupce.

Děkujeme za pochopení.

Bambulín ve finále soutěže Eduard

17. 5. 2024

Obdrželi jsme skvělou zprávu, že náš divadelní soubor postoupil do finále prestižní soutěže amatérských divadel Otevřít