Informace k provozu školy od 30. 11. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

v souladu s Opatřením Protiepidemického systému pro oblast školství a v návaznosti na aktuální možnosti školy sděluji následující.

1. Dne 30. 11. 2020 nastupují k prezenční výuce všichni žáci 1. stupně. Současně nastupují žáci 9. třídy.

2. V týdnu od 30. 11. 2020 budou ve škole prezenčně žáci 8. třídy, žáci 6. a 7. třídy se budou učit distančně prostřednictvím MS Teams.

3. V týdnu od 7. 12. 2020 budou ve škole prezenčně žáci 6. a 7. třídy, žáci 8. třídy se budou učit distančně prostřednictvím MS Teams. Rotační prezenční výuka - střídání celých tříd po týdnech.

4. Drobné úpravy rozvrhu budou uveřejněny v Bakalářích.

5. Prezenční výuka základní umělecké školy a prezenční individuální konzultace jsou možné od 25. 11. 2020. Výuka je možná pouze v režimu 1 učitel - 1 žák. U konzultace může být přítomen zákonný zástupce žáka.

6. V týdnu od 30. 11. 2020 do 4. 12. 2020 bude zkrácena činnost školní družiny z důvodu zajištění homogenních skupin. Ranní družina bude zrušena, škola bude otevřena od 7:55 hodin. Ukončení činnosti školní družiny bude v 15:00 hodin z důvodu vysokého počtu pedagogických pracovníků, kteří jsou na dočasné pracovní neschopnosti.

7. Školní stravování bude bez přerušení, ke stravování se přihlaste samostatně.

8. Ve škole byl aktuálně výskyt onemocnění covid-19 u zaměstnanců školy. Na základě rozhodnutí Hygienické stanice hl. m. Prahy nebyla stanovena karanténní opatření pro žádnou ze tříd. Je pouze nezbytné Vám tuto informaci sdělit a současně upozornit na povinnost sledování zdravotního stavu Vašich dětí. Z epidemiologického pohledu je zásadní zejména pravidelné větrání a oboustranné nošení roušek.

Děkuji za pochopení výše uvedených omezení provozu.

Ivana Poláčková

ředitelka

Bambulín ve finále soutěže Eduard

17. 5. 2024