Blog 2. třídy

Pátek, 30. Červen 2017

Vážení a milí rodičové, děkuji za čas uplynulého školního roku, za Vaši péči o děti, za spolupráci. Děkuji za milé pozornosti. Mějte krásné prázdniny a dobu volna si s dětmi naplno užijte. Na viděnou se těším 4. září 2017.

Pokud si chcete ještě doobjednat fotografie, prosím, obraťte se na paní Kubíčkovou.

Čtvrtek, 29. Červen 2017

Milí rodiče, zítra se scházíme v 8:30 ve třídě a náš program by neměl trvat déle než jednu hodinu. Jak jsem již psala s předstihem, ani školní družina, ani obědy již nejsou zajištěny.

Úterý, 27. Červen 2017

Zítra, ve středu 28.6.2017 se sejdeme před Palládiem na Nám. republiky v 7:45, abychom odjeli metrem B na Zličín, kde přesedneme na autobus do Unhoště. ( Svačina a pití jsou pro čas dopolední potřebné.) V místním muzeu strávíme dopoledne a odtud se přesuneme do Rudné - Hořelic, kde si opečeme špekáčky, zahrajeme hry a vystoupíme do věže kostela najít poklad. Návrat bude kolem 17 hodiny. Pokud si chcete dítě vyzvednout na Zličíně u metra B, pak je to možné v 16:30, další možnost je v 17:00 opět na Nám. Republiky. V případě opoždění budu s dětmi do 17:30 ve Veselé škole. Děkuji za vypravení dětí.

Objednané fotografie budou předávány spolu s vysvědčením v pátek.

Děti dnes obdržely 2. díl písanky, aby procvičovaly, četly, opisovaly i v průběhu prázdnin. Koncem září se rovněž budu těšit na Kulturní deníky, v jejichž vedení budeme pokračovat. Ve čtvrtek si děti odnesou ze školy poslední věci, které zde ještě mají - bačkory. Děkuji, že dohlédnete, aby skříňky byly prázdné.

Pondělí, 26. Červen 2017

Na této adrese můžete vyhledat fotografie 2. třídy a objednat si je v tištěné podobě, kus za 50,- Kč, prosím, nejpozději v průběhu zítřejšího dne (tj. úterý). Děkuji.  http://fotodora.rajce.idnes.cz/tridni_fotky_2017/

Pátek, 23. Červen 2017

Prosím, pokud jste mi neodevzdávali ofocenou kartičku pojištění Vašeho dítěte, abyste tak učinili do úterý příštího týdne. Mohu ji ofotit, pokud mi ji přinesete, ve škole. Děkuji, potřebuji je mít u sebe v čase výletu (pro jistotu).

Pátek, 23. Červen 2017

Prosím, aby děti v pondělí doplatily snídani z pátku, kdy jsme přespávali ve škole. Jde o částku od 5 Kč do 13 Kč za croissanty (Hořejší, Jeník, Kubín, Rataj, Kameníková, Marešová). Děkuji. V průběhu pondělí, prosím o zaplacení třídního výletu ty, kteří tak ještě neučinili (100 Kč). Pokud budete mít učebnice připraveny k odevzdání, prosím, aby je děti přinesly v pondělí, nejpozději v úterý.

PRO PŘIPOMENUTÍ: V úterý si děti odnesou všechny věci, které ve škole mají - přezutí NE, to až ve čtvrtek. V úterý a čtvrtek probíhají společné aktivity v rámci výuky. Ve středu uskutečníme náš třídní výlet. Prosím, aby děti měly svačiny, dostatek pití, vhodné oblečení - pokrývku hlavy, krém s UV faktorem - dle počasí. Odpoledne v rámci výletu budeme opékat špekáčky, vše zajistím. OBĚDY jsem odhlásila na středu hromadně. V pátek nebude probíhat školní družina a nejsou již obědy.

Pátek, 23. Červen 2017

Fotografie budou na rajčeti v průběhu pondělí. Prosím, měním proto termín objednání a to na úterý příštího týdne. Děkuji za pochopení.

Čtvrtek, 22. Červen 2017

Do pátku 23.6., prosím nahlaste, zda chcete vytištěné fotografie, jak jsem avízovala, aby je paní Kubíčkova mohla dodat na pátek 30.6. Jeden kus bude za 50,- Kč, objednat je můžete dle výběru na "rajčeti", kam je paní Kubíčkova slíbila umístit.

Středa, 21. Červen 2017

Prosím, pokud odjíždíte na dovolenou a dítě se neúčastní předávání vysvědčení, pak je mohu předat 30.6. komukoliv z rodiny ap., pak až v posledním srpnovém týdnu, kdy budu ve škole, další možnost je 4.9. při zahájení nového školního roku. V pátek děti, které nebudou přítomné příští týden, odevzdají učebnice a mapu, domů si odnesou všechny věci ze školy - včetně výtvarného kufříku, bačkor ap. Lavice musí být prázdné! Ostatní děti budou knihy odevzdávat v pondělí. Děkuji, že je nikdo nezapomene doma a že budou v co nejlepším stavu (ty, které byly nové), abyste nemuseli za poškození platit náhradu.

Pokud cokolkiv ve třídě, šatních skříňkách zůstane, bohužel skončí věci v popelnici. Děkuji Vám za pochopení!

Pizzu k večeři při přespávání již nebudeme platit z třídního fondu. Prosím, aby děti, které nebudou mít své jídlo, měly u sebe do 100,- Kč k uhrazení večeře a snídaně (pizza, croissant).

K výletu 28.6. - sraz je na u Palladia - metro B v 7:45, tamtéž bude návrat kolem 17 hodiny.

Úterý, 20. Červen 2017

Zítra v rámci výuky navštívíme divadlo D21 a vstupné platíme ještě z třídního fondu.

Ze čtvrtka na pátek tohoto týdne 22.6. - 23.6. budeme přespávat ve škole. Děti si vyzvednu ze školní družiny v 17:00 hod., mohou přijít i s Vámi z domova, ale až na tuto hodinu. Děti by měly mít spací pytel, karimatku, polštář (malý), pokud chtějí své jídlo a pití, jinak k večeři koupíme pizzu, čaj zajistím. Ke snídani se vyjadřete, prosím, mohu koupit všem croasant (čaj uvařím), můžete jim svačinu a snídani přinést v pátek ráno do školy Vy... Ponechávám na Vašem uvážení a prosím o sdělení. Děkuji a v případě nejasností, napište.